Balvas tika pasniegtas nedēļas nogalē (2. un 3. septembrī) Losandželosā, un starp labākajiem uzvarētājiem bija Pītera Džeksona balvas. The Beatles: Atgriezieties dokumentālās filmas un Adele Viena nakts Tikai šķirne īpaša. Interesanti, ka Baraks Obama kļuva par pirmo ASV prezidentu, kurš atnesis konkurētspējīgu Emmy balvu par Netflix. Mūsu lielie nacionālie parki . Šeit ir pilns Creative Arts Emmy Awards 2022 uzvarētāju un nomināciju saraksts.
Creative Arts Emmy 2022 uzvarētāju saraksts
1. ceremonija (sestdiena: 3. septembris)
Žūrijas balva par izciliem individuālajiem sasniegumiem animācijas jomā
Uzvarētājs: Arcane - “The Boy Saviour” (Netflix)
Anne-Laure To, krāsu scenāriju māksliniece
Uzvarētājs: Arkāni - 'Laimīgu progresa dienu!' (Netflix)
Džūljens Džordžs, mākslas virziens
UZVARĒTĀJS: The Boys piedāvā: Diabolical — “Boyd In 3D” (galvenais video)
Leksija Nauta, sižeta māksliniece
UZVARĒTĀJS: Arcane — “Kad šīs sienas krīt uz leju” (Netflix)
Bruno Kučinju, fona dizainers
UZVARĒTĀJS: Māja (Netflix)
Kecy Salangad, animators
UZVARĒTĀJS: Mīlestība, nāve + roboti - 'Jibaro' (Netflix)
Alberto Mielgo, tēlu dizainers
žūrijas balva par dažādību, nonfiction vai realitātes programmu veidošanu)
Izcils kostīms
Uzvarētājs: Mēs esam šeit — “Evansvila, Indiāna” (HBO, HBO Max)
Djego Montoija, kostīmu mākslinieks, Džošua “Domino Švarcs, kostīmu mākslinieks, Keisijs Koldvels, kostīmu mākslinieks, Marko Marko, kostīmu mākslinieks, Patryq Howell, kostīmu mākslinieks
Izcils grims
Uzvarētājs: Leģendārais – Whorror House (HBO/HBO Max)
Tonija Grīna, nodaļas vadītāja grima māksliniece, Taisons Fonteins, galvenais grima mākslinieks, Šons Konklins, grima mākslinieks, Marsels Benks, grima mākslinieks, Dženifera Fregozo, grima māksliniece, Silvija Lecela, grima māksliniece, Glens Alens, grima mākslinieks
UZVARĒTĀJS: Mēs esam šeit — “Kona, Hawaii” (HBO/HBO Max)
Džeremijs Deimions Ostins, grima mākslinieks, Martins De Luna jaunākais, grima mākslinieks, Tailers Devlins, grima mākslinieks
Izcila frizūra
Uzvarētājs: Annija! Tiešraide (NBC)
Mia Nīla, nodaļas vadītāja frizieris, Lea Loukas, nodaļas vadītājas friziera asistente
Izcila animācijas programma
Uzvarētājs: Arcane — “Kad šīs sienas krīt uz leju” (Netflix)
Boba burgeri - 'Dažiem patīk, 1. daļa: Astotās klases skrējējs' (FOX), Riks un Mortijs – “Mort Dinner Rick Andre” (pieaugušo peldēšana), Simpsoni - 'Pixelated and Afraid' (FOX), Ko darīt, ja…? - 'Ko darīt, ja... Doktors Strange zaudētu sirdi, nevis rokas?' (Disney+)
Izcila aktieru atlase realitātes programmai
Uzvarētājs: Love On The Spectrum (Netflix)
Lizzo uzmanies no lielajiem grrrliem (Galvenais video), Savdabīga acs (Netflix), RuPaula vilkmes sacīkstes (VH1), Top Boss (Bravo)
Izcila varoņu balss pārraides veiktspēja
Uzvarētājs: Čedviks Bosemens kā zvaigžņu kungs T’Challa
Mēness bruņinieks - 'Draudzīgais tips' (Disney+), F. Marejs Ābrahams Honsju lomā, Bridžertons - 'Capital R Rake' (Netflix), Džūlija Endrjūsa lēdijas Vistldauna lomā, Ko darīt, ja…? - 'Ko darīt, ja... T'Challa kļūtu par zvaigžņu kungu?' (Disney+), Liela mute - “A Very Big Mouth Christmas” (Netflix), Maija Rūdolfa kā Konija Hormonu briesmonis, Centrālais parks - “Central Dark” (Apple TV+), Stenlijs Tuči kā Bitsijs, Strēlnieks - 'Londonas laiks' (FX), Džesika Valtere kā Malory Archer, Ko darīt, ja…? - 'Ko darīt, ja... Ultrons uzvarētu?' (Disney+) un Džefrijs Raits kā Vērotājs
Izcila kinematogrāfija nefikcijas programmai
UZVARĒTĀJS: 100 pēdu vilnis: “IV nodaļa — Dejošana ar Dievu” (HBO/HBO Max)
Endija Vorhola dienasgrāmatas: “Sadarboties: Endijs un Baskiats” (Netflix), Makartnijs 3,2,1 : “Šīs lietas jūs saved kopā” (Hulu), Mūsu lielie nacionālie parki : “Čīles Patagonija” (Netflix), Stenlijs Tuči: Itālijas meklēšana : “Venēcija” (CNN), Mēs barojam cilvēkus - Kriss Kačors (Disney+)
Izcila kinematogrāfijas realitātes programma
UZVARĒTĀJS: Dzīve zem nulles (National Geographic)
The Amazing Race (CBS), Deadliest Catch (Discovery Channel), Lizzo’s Watch Out for the Big Grrrls (Galvenais video), RuPaul's Drag Race (VH1) un Survivor (CBS)
Izcila horeogrāfija dažādībai vai realitātes programmēšanai
UZVARĒTĀJS: Savage X Fenty Show Vol. 3 — rutīna: “Atvēršana” (galvenais video)
Pariss Gēbels, horeogrāfs
Annija tiešraidē! – Rutīnas: “Hard Knock Life” / “We Got Annie” / “NYC” (NBC): Serhio Truhiljo, horeogrāfs, Dejo ar zvaigznēm – Rutīnas: “I Got 5 On It” / “Dark Fantasy” (ABC): Daniella Karagača, horeogrāfe, Oskari - Rutīna: “Esi dzīvs” (ABC): Fatima Robinsone, horeogrāfe, Iesaisties... Filmas ar Dereku un Džulianu Hau * Rutīna: “Moulin Rouge” / “Roxanne” (ABC): Tessandra Čavesa, horeogrāfe un Dereks Hough, horeogrāfs
Izcils komerciāls
UZVARĒTĀJS: “Teenage Dream” – BBDO Ņujorka un kontrabandists (Sandy Hook Promise)
“Detektīvi” – O Positive un Apple (Apple iPhone 13 Pro), “Visi, izņemot Džonu Hamu” — Hungry Man Productions un Media Arts Lab (Apple TV+), 'Pazudušā klase' - Hungry Man Productions un Leo Burnett Chicago (Mainiet atsauci), “Skate Nation Ghana” – mīlestības dziesma un Droga5 (Meta), “Kaķis Valters” — Sadraudzība// McCann and O Positive (Chevy Silverado)
Izcila režija dokumentālajai/nonfikcijas programmai
UZVARĒTĀJS: The Beatles: Atgriezieties - Pīters Džeksons (Disney+)
Endija Vorhola dienasgrāmatas - Endrjū Rosi (Netflix), Džordža Karlina amerikāņu sapnis – Džads Apatovs un Maikls Bonfiglio (HBO/HBO Max), Lūsija un Desi - Eimija Polere (galvenais video)
Stenlijs Tuči: Itālijas meklēšana - Ians Denjērs (CNN), Mums jārunā par Kosbiju – V. Kamau Bells (showtime)
Izcila režija estrādes seriālam
Uzvarētājs: Melnās lēdijas skiču šovs – Bridžita Stoksa (HBO/HBO Max)
Pagājušajā nedēļā šovakar kopā ar Džonu Oliveru – Polu Pennolīno un Kristoferu Verneru (HBO/HBO Max), Vēlā vakarā ar Setu Mejersu – Aleksandru J. Vjetmeieru (NBC), The Late Show ar Stīvenu Kolbertu — Džimu Hoskinsonu (CBS), Sestdienas vakara tiešraide – Dons Rojs Kings un Liza Patrika (NBC)
Izcila režija varietē
Uzvarētājs: Adele tikai vienu nakti – Pols Dugdeils (CBS)
Deivs Čepels: “The Closer” — Stens Latans (Netflix), Džerods Karmikels: Rotaniels — Bo Bērnhems (HBO/HBO Max), Norms Makdonalds: Nekas īpašs — Norms Makdonalds un Džefs Tomsiks (Netflix), Pepsi Super Bowl LVI puslaika šovs ar Dr. Dre, Snoop Dogg, Mary J. Blige, Eminem, Kendrick Lamar un 50 Cent — Hamišs Hamiltons (NBC)
Izcila režija realitātes programmai
Uzvarētājs : Lizzo's Watch Out for the Big Grrrls – Nneka Onuorah (galvenais video)
Uzmundrināt - Gregs Vaitlijs (Netflix), Savdabīga acs - Ārons Krummels (Netflix), RuPaula vilkmes sacīkstes - Niks Marejs (VH1), Top Boss – Ari Boles (Bravo)
Izcils dokumentālo vai informatīvo filmu seriāls
Uzvarētājs: The Beatles: Atgriezieties (Disney+)
Endija Vorhola dienasgrāmatas (Netflix), jeen-yuhs: Kanje triloģija (Netflix), 100 pēdu vilnis (HBO/HBO Max), Mums jārunā par Kosbiju (Laiks izrādei)
Izcila dokumentālā vai dokumentālā filma
Uzvarētājs: Džordža Karlina amerikāņu sapnis (HBO/HBO Max)
Britnijas Spīrsas kontrole (FX), Lūsija un Desi (Galvenais video), Tinder Swindler (Netflix), Mēs barojam cilvēkus (Disney+)
Izcili izcili nopelni dokumentālo filmu veidošanā
Uzvarētājs: Kad Klodu nošāva (PBS)
Spēles maiņa (Hulu), Frederiks Duglass: Piecās runās (HBO/HBO Max)
Izcils vadītājs realitātei vai konkursa programmai
Uzvarētājs: RuPaul - RuPaula vilkmes sacīkstes (VH1)
Bobijs Berks, profesors Brauns, Tan France, Entonijs Porovskis un Džonatans Van Ness – Savdabīga acs (Netflix), Nikola Bīre - Tas ir paveikts! (Netflix), Marks Kubans, Barbara Korkorana, Lorija Greinere, Roberts Herjaveks, Deimonds Džons un Kevins O’Līrijs – Haizivju tvertne (ABC), Padma Lakšmi - Top Boss (Bravo), Eimija Polere un Niks Ofermens - Padarīt to (NBC)
Izcils mitināts informatīvās literatūras seriāls vai īpašais seriāls
Uzvarētājs: Stenlijs Tuči: Itālijas meklēšana (CNN)
Manam nākamajam viesim nav jāiepazīstina ar Deividu Letermanu (Netflix), Problēma ar Jonu Stjuartu (Apple TV+), Vice (Laiks izrādei), Pasaule pēc Džefa Goldbluma (Disney+)
Izcils apgaismojuma dizains/apgaismojuma virziens, kas paredzēts īpašiem variantiem
Uzvarētājs: Adele tikai vienu nakti (CBS)
Annija tiešraidē! (NBC), 64. gada Grammy balvu pasniegšanas ceremonija (CBS), One Last Time: Vakars ar Toniju Benetu un Lady Gaga (CBS), Tony Awards Present: Broadway’s Back! (CBS)
Izcils apgaismojuma dizains/apgaismojuma virziens dažādām sērijām
Uzvarētājs: The Voice (NBC)
America’s Got Talent (NBC), Amerikas dziesmu konkurss (NBC), Dancing with the Stars (ABC), The Masked Singer (Fox)
Izcils mūzikas skaņdarbs dokumentālajam seriālam vai īpašam pasākumam (sākotnējais dramatiskais pasvītrojums)
Uzvarētājs: Lūsija un Desi - Deivids Švarcs (Galvenais video)
14 virsotnes: nekas nav neiespējams - Nainita Desai (Netflix), Atgriezties kosmosā - Maikls Danna un Harijs Gregsons-Viljamss (Netflix), Viņi mani sauc par maģiju - Terenss Blanšards (Apple TV+), Tinder Swindler - Džesika Džounsa (Netflix)
Izcils stāstītājs
UZVARĒTĀJS: Baraks Obama - Mūsu lielie nacionālie parki (Netflix)
Karīms Abduls Džabars - Melnie patrioti: pilsoņu kara varoņi (Vēsture), Deivids Attenboro - Pārošanās spēle (Discovery+), V. Kamau Bells – Mums jārunā par Kosbiju (Showtime), Lupita Nyong'o - Serengeti II (Atklājums+)
Izcils mūzikas virziens
Uzvarētājs: Pepsi Super Bowl LVI puslaika šovs (NBC)
43. gada Kenedija centra apbalvojumi (CBS), 44. gada Kenedija centra apbalvojumi (CBS), Pēdējo reizi: vakars ar Toniju Benetu un Lady Gaga (CBS), Sestdienas vakara tiešraide (NBC)
Izcila attēlu rediģēšana (nonfiction programma)
Uzvarētājs: The Beatles: Atgriezieties (Disney+)
Džordža Kārlina amerikāņu sapnis (HBO/HBO Max), Lūsija un Desi (Galvenais video), Stenlijs Tuči: Itālijas meklēšana (CNN), krāpnieks (Showtime)
Izcila attēlu rediģēšana (strukturētā realitāte vai konkursa programma)
Uzvarētājs: Lizzo uzmanies no lielajiem grrrliem (Galvenais video)
Queer Eye (Netflix), RuPaul's Drag Race (VH1), RuPaul's Drag Race All Stars (Paramount+)
Labākais šefpavārs (Bravo)
Izcila attēlu rediģēšana (dažādu programmēšana)
Uzvarētājs: Melnās lēdijas skiču šovs (HBO/HBO Max)
Konans (TBS), Dienas šovs ar Trevoru Noa (Comedy Central), Harija Potera 20. gadadiena: Atgriešanās Cūkkārpā (HBO/HBO Max), Pagājušajā nedēļā šovakar kopā ar Džonu Oliveru (HBO/HBO Max)
Izcila attēlu rediģēšana (nestrukturētās realitātes programma)
Uzvarētājs: Love on the Spectrum (Netflix)
Zem klāja Vidusjūra (Bravo), Uzmundrināt (Netflix), Nāvējošākā nozveja (Atklāšanas kanāls), Dzīve zem nulles (National Geographic)
Izcils ražošanas dizains šķirnes īpašajam piedāvājumam
Uzvarētājs: Super Bowl LVI puslaika šovs (NBC)
Tiešraide studijas auditorijas priekšā (ABC), Savage x Fenty (Galvenais video), Grammy (CBS), Oskari (ABC)
Izcils ražošanas dizains (dažādu, realitātes vai sacensību sērija)
Uzvarētājs: RuPaul's Drag Race (VH1)
Melnās lēdijas skiču šovs (HBO), Savdabīga acs (Netflix), Sestdienas vakara tiešraide (NBC), Vēlā izrāde ar Stīvenu Kolbertu (CBS)
Izcila īsās formas animācijas programma
Uzvarētājs: Mīlestība, nāve un roboti (Netflix)
Robots Cālis (Peldēšana pieaugušajiem), Zvaigžņu kari: Vīzijas (Disney+), Zēni: velnišķīgi (Galvenais video), Kad Billija satika Lizu (Disney+)
Izcila īsa forma (nonfiction vai realitātes seriāls)
Uzvarētājs: Full Frontal ar Samantha Bee dāvanas: Once Upon a Time in Late Night (TBS)
Starp ainām — ikdienas šovs (YouTube), RuPaula vilkšanas sacīkstes Whatcha Packin’ ar Mišelu Visage (VH1), sestdienas vakara tiešraides: stāsti no šova (NBC)
Labākais šefpavārs: Pēdējās iespējas virtuve (Bravo)
Izcila īsā forma (komēdija, drāma vai estrādes seriāls)
Uzvarētājs: Carpool karaoke: sērija (Apple TV+)
Es domāju, ka jums vajadzētu aiziet kopā ar Timu Robinsonu (Netflix), vēlu vakaru ar Setu Mejersu: LABOJUMI (YouTube), Randija varavīksnes šovs (YouTube), Stīvens Kolberts prezentē ziņas par tooningu (Paramount+)
Izcila skaņas montāža (nefiction vai realitātes programma — vienai vai vairākām kamerām)
Uzvarētājs: The Beatles: Atgriezieties (Disney+)
Džordža Karlina amerikāņu sapnis (HBO/HBO Max), Lūsija un Desi (Galvenais video)
Makartnijs 3,2,1 (Hulu), The Tinder Swindler (Netflix)
Izcila skaņas sajaukšana (nefiction vai realitātes programma — viena vai vairākas kameras)
Uzvarētājs: The Beatles: Atgriezieties (Disney+)
Džordža Karlina American Dream (HBO/HBO Max), Lizzo's Watch Out for the Big Grrrls (Prime Video), McCartney 3,2,1 (Hulu), RuPaul's Drag Race (VH1), Stenlijs Tuči: Itālijas meklēšana (CNN)
Izcila skaņu sajaukšana dažādām sērijām vai īpašajām sērijām
Uzvarētājs: Adele One Night Only (CBS)
64. gada Grammy balvas (CBS), The Late Show ar Stīvenu Kolbertu (CBS)
Pepsi Super Bowl LVI puslaika šovs (NBC), sestdienas vakara tiešraide (NBC)
Izcila strukturētās realitātes programma
Uzvarētājs: Queer Eye (Netflix)
Antiques Roadshow (PBS), Fixer Upper: Welcome Home (Magnolia Network), Love Is Blind (Netflix), Shark Tank (ABC)
Izcils tehniskais virziens, kameras darbs, video vadība (sērija)
Uzvarētājs: Pagājušajā nedēļā Šovakar kopā ar Džonu Oliveru (HBO)
Amerikāņu elks (ABC), Dienas šovs ar Trevoru Nou (Comedy Central), Dejo ar zvaigznēm (ABC), Balss (NBC)
Izcils tehniskais virziens, kamera, video vadība (īpaša)
Uzvarētājs: Adele One Night (CBS)
Kantrimūzikas akadēmijas balvas (galvenais video), The Grammy (CBS), MTV Video Music Awards (MTV), One Last Time: Vakars ar Toniju Benetu un Lady Gaga (CBS)
Izcila nestrukturētās realitātes programma
Uzvarētājs: Love on the Spectrum (Netflix)
Below Deck Mediterranean (Bravo), Cheer (Netflix), RuPaul's Drag Race: Untucked (VH1)
Pārdodu Sunset (Netflix)
Izcilas šķirnes īpašais piedāvājums (tiešraidē)
Uzvarētājs: Super Bowl LVI puslaika šovs (NBC)
Grammy balvas (CBS), tiešraide studijas auditorijas priekšā (ABC), Oskari (ABC), Tonija balvu pasniegšanas ceremonija: Brodvejas atgriešanās! (CBS)
Izcila šķirne (iepriekš ierakstīta)
UZVARĒTĀJS: Adele tikai vienu nakti (CBS)
Deivs Čepels: Tuvāk (Netflix), Harija Potera 20. gadadiena: Atgriešanās Cūkkārpā (HBO/HBO Max), Norms Makdonalds: Nekas īpašs (Netflix), Pēdējā reize: Vakars ar Toniju Benetu un Lady Gaga (CBS)
Izcila rakstniecība (nonfiction programma)
Uzvarētājs: Lūsija un Desi (Galvenais video)
Endija Vorhola dienasgrāmatas (Netflix), Kā rīkoties ar Džonu Vilsonu (HBO/HBO Max), Problēma ar Džonu Stjuartu (Apple TV+), The Tinder Swindler (Netflix)
2. ceremonija: no svētdienas līdz 4. septembrim
Žūrijas balva par izcilu kustību dizainu
Uzvarētājs: Mājas pirms tumsas (Apple TV+)
Džons Berkovics, radošais direktors, Breds Kolvels, radošais direktors, Kimberlija Tanga, radošā direktora asociētā direktore, Nolans Borkenhāgens, mākslas direktors
Šīs nedēļas nogales Creative Arts Emmy balvu pasniegšanas rediģētā versija tiks pārraidīta sestdien (10. septembrī) pulksten 20. ET/PT uz FXX. Jūs varat arī skatīties visu ceremoniju Hulu no 11. līdz 27. septembrim. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šodien tiks paziņotas atlikušās 2. ceremonijas balvas.
Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kurš atņem balvas tādās kategorijās kā izcilā aktrise īso komēdiju un drāmu seriālos, izcilais aktieris īso formu komēdiju un drāmu seriālos, izcilā aktieru atlase utt.